Українці покинули останній "мейджор" року
Загрузка плеера...

Початок другого тижня Відкритого чемпіонату США з тенісу став для українських вболівальників суцільним розчаруванням. Наші головні надії у одиночних розрядах змушені були зачохлити ракетки. І якщо поразка Олександра Долгополова у матчі з Рафаелем Надалем не стала одкровенням, то програш Еліни Світоліної американці Медісон Кіз виявився дуже неприємною несподіванкою.

Долгополов зіграв відверто недбало: понад 50 невимушених помилок і жодного реалізованого брейк-пойнту. Натомість, Надаль був агресивним, точним і відверто користувався браком концентрації з боку опонента. Як результат, 6:2, 6:4 та 6:1 на користь Ґрунтового короля. Наступним суперником іспанця стане головна сенсація змагань – 19-річний росіянин Андрій Рубльов, який у четвертому колі аж надто легко здолав Давида Гоффена.

Еліна Світоліна обрала дуже дивну стратегію на поєдинок із господаркою кортів. Увесь перший сет українка здебільшого захищалася і поплатилася за це невдачею на тай-брейку. У другій партії Еліна заграла активніше і без проблем вирівняла положення – 6:1. Все було добре до рахунку 4:2 на користь нашої співвітчизниці. В цей момент Світоліна раптом зламалася: чотири поспіль програні гейми, а разом з ними і крах надій на здобуття титулу першої ракетки світу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram