Макрона підтримує лише третина французів
Загрузка плеера...

У другому турі президентських виборів у Франції, що відбувся 7 травня цього року, Еммануель Макрон отримав підтримку двох третин виборців. Не минуло й півроку, як рейтинг голови держави скоротився вдвічі. Згідно з результатами соціологічних опитувань, опублікованими 4 вересня, дії лідера партії "Вперед, Республіка!" схвалюють лише 30% респондентів.

Таким чином, Макрон є найменш популярним президентом після 100 днів правління за останнє десятиліття. Основною причиною втрати центристом довіри французів експерти називають "відчужену" політику та відсутність реальних змін у країні. Також йому закидають небажання протистояти високому рівню безробіття. Наразі майже 10% працездатного населення не здатні самостійно влаштуватися на роботу – це вдвічі більше, аніж у Великій Британії чи Німеччині.

У відповідь на оновлення рейтингів Макрон пообіцяв змінити свою стратегію на найближчі місяці та детальніше пояснити деталі президентського плану у великих інтерв’ю. Зазначимо, що популярність за чотири місяці втратив не лише хазяїн Єлисейського палацу, але й прем’єр-міністр Едуард Філіпп. Йому довіряють 32% французів.    

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram