Родичі Павла Гриба звернулись у суд з прав людини
Загрузка плеера...

Родичі і адвокати українця Павла Гриба, який зник в Білорусі 24 серпня, звернулись до Європейського суду з прав людини. Юрист Євгенія Закревська, яка представляє інтереси родини, повідомила, що має всі підстави говорити про загрозу життю хлопця.

Справа в тому, що Павло має серйозні проблеми зі здоров'ям, родичі говорять про загрозу внутрішньої кровотечі, що може призвести до смерті.

Місце перебування українця досі не змогли встановити. Родичі хлопця вважають, що за ним слідкували працівники російського ФСБ. Адвокат пояснила, що ті, хто утримує Павла Гриба, порушують кілька базових прав людини. Це право на свободу і право на незастосування тортур.

Закревська закликала владу Білорусі надати відеозаписи з камер стеження, аби відслідкувати пересування Павла. Юристка зазначила, що, якщо білоруські колеги відмовлятимуться від співпраці, їх можна буде вважати причетними до злочину.

Нагадаємо, Павло Гриб 24 серпня поїхав до Білорусі ніби на зустріч з дівчиною. Через кілька днів, коли він не повернувся, його батько, офіцер-запасу, попрямував за сином у Гомель. Там він дізнався, що хлопця розшукувала ФСБ.

За розслідування справи взялись у Генеральній прокуратурі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram