Львів просить у ЄБРР 35 млн на сміття
Загрузка плеера...

Проблему львівського сміття досі не вирішено. Принаймні, місцева влада досі не може знайти грошей на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища.

Влада Львова звернулась по допомогу до Європейського банку реконструкції і розвитку. Представники мерії та комунального підприємства "Зелене місто" подали заявку на отримання кредиту від ЄБРР. Гроші хочуть спрямувати на реалізацію початкового етапу рекультивації полігону твердих побутових відходів у Грибовичах. Крім того, за кошти ЄБРР планують встановити сортувальні комплекси у Львові. Тендер на проведення відповідних робіт планують провести наприкінці року. Проект міська влада Львова оцінила у 35 млн євро (таку вартість вказано у заявці чиновників).

Зазначимо, що раніше міська влада вела перемовини з ЄБРР про трохи меншу суму – 30 мільйонів.

У комунальному підприємстві "Зелене місто" повідомили, що ЄБРР погодився збільшити кредит. Тут зазначають, що мають десяток пропозицій від міжнародних компаній.

Зазначимо, що проблема вивезення сміття зі Львова загострилась на початку літа, коли у місті заговорили про впровадження надзвичайного стану. Після цього відповідальність за вивіз відходів взяла на себе обласна держадміністрація.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram