Гроші Януковича: п'ять центнерів золота арештували
Загрузка плеера...

У ГПУ повідомили, що арештували золото родини Януковича, яке зберігалось закордоном. Про це проінформував заступник генерального прокурора Євген Єнін. За його словами, більше 500 кілограмів дорогоцінного металу арештували у рамках співробітництва з однією з європейських країн. Хто саме з зарубіжних партнерів наклав арешт на майно президента-утікача, Єнін не повідомив.

Представник ГПУ додав, що загальну величину збитків, завданих державі колишнім президентом, оцінюють у 40 млрд дол. З них до державного бюджету поки повернули 1,5 мільярда. Славнозвісні "гроші Януковича" конфіскували наприкінці травня. Майно Януковича і його оточення заарештували також в кількох країнах Європи. Вартість цих активів оцінюють у 200 млн дол.

Зазначимо, що Інтерпол не став оголошувати в розшук колишнього президента України. В Генпрокуратурі пояснили, що це пов'язано з відмінністю у законах і процедурах, а також з певною неврегульованістю українського законодавства. Правоохоронці запевнили, що ініціюватимуть у парламенті перегляд нормативних документів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram