Грицак присоромив російського колегу
Загрузка плеера...

Голова Служби безпеки України Василь Грицак в прямому ефірі одного з вітчизняних телеканалів звернувся до очільника ФСБ Російської Федерації Олександра Бортнікова. Чиновник звинуватив офіцера країни-агресора у причетності до організації терактів в Одесі, Харкові та Херсоні, внаслідок яких загинули десятки людей.  

Окрім того, пан Грицак переконаний, що ФСБ мала намір здійснити провокацію, аби дати підстави російській армії для повномасштабного вторгнення на територію України. Йшлося навіть про те, щоб підірвати громадян РФ задля подальшої дестабілізації ситуації. Також була активізована діяльність розвідувально-диверсійних груп, метою яких було, серед іншого, вбивство державних діячів.  

Голова СБУ закликав колегу зупинитися, поки це ще можливо, та згадати, що діюча російська влада, у тому числі й президент Путін, не вічні, і за будь-які дії доведеться відповідати. Зазначимо, що Олександр Бортніков працює директором ФСБ із 2008 року та за цей час неодноразово був звинувачений опозицією у відмиванні грошей, приховуванні доходів та порушенні презумпції невинуватості.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram