Ярмоленко влаштував туркам "цвай-нуль"

Збірна України з футболу провела найкращий свій матч у нинішньому відборі на чемпіонат світу. У Харкові підопічні Андрія Шевченка як за грою, так і за рахунком були сильнішими за команду Туреччини, яку нещодавно очолив румунський спеціаліст Мірча Луческу. Дублем відзначився новоспечений гравець дортмундської "Борусії" Андрій Ярмоленко. Втім, якби не дії арбітра з Іспанії Давида Борбалана, невідомо, чи змогли б "жовто-блакитні" святкувати перемогу.

Українці вийшли вперед вже на 18-ій хвилині. Віктор Коваленко, певно, намагався вдарити по воротах, проте замість цього віддав незграбний, але точний пас на Ярмоленка. Екс-динамівець з лівої ноги надіслав снаряд точно в ціль. Повтор засвідчує, що Андрій перебував у положенні "поза грою", яке боковий рефері не помітив.

Другий гол – результат взаємодії тандему з Бундесліги. Євген Коноплянка прорвався флангом та віддав на Ярмоленка, а той вдруге засмутив голкіпера Волкана Бабаджана. На жаль для турків, суддя вдруге помилково зарахував взяття воріт, оскільки м’яч ще до того, як ним заволодів Андрій, повністю перетнув лицьову лінію.

На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь господарів. Враховуючи негативний досвід жовтневого поєдинку у Коньї, розслаблятися ніхто не збирався. Тож у другому таймі наша збірна впевнено зіграла в обороні, декілька разів мала нагоду збільшити відрив, але зрештою цифри на табло не змінилися. Україна піднялася на другий щабель у кваліфікаційній групі і тепер повинна перемагати Ісландію, аби збільшити шанси на пряму путівку на Мундіаль.