Усі прохання до Президента: топ-5 дивних петицій
Загрузка плеера...

За останні 2 роки на офіційний сайт Президента було надіслано близько 27 тис. звернень. Серед них перша за історію Незалежної України петиція про легалізацію зброї, яку підтримали 36 тис. громадян і про реформування судової системи, яка набрала 25 тис. голосів.

Проте на сайті можна знайти і неоднозначні заяви. Ми створили рейтинг найдивніших петицій на адресу Президента за останній місяць.

Цікаву і дійсно варту уваги пропозицію перевірити через детектор брехні на хабарництво всіх чиновників України запропонував Микита Борисов. Її підтримали 166 осіб.

Якщо попереднє звернення можна назвати ідеєю, то наступне – крик душі:

"Пане Призедент, безвіз – це дуже чудово, але гаряча вода потрібніше, я не хочу їздити до Європи заради гарячого душу. Де в Європі на два місяці відключають гарячу воду, або зовсім усю на три дні? Та ні де!" – пише Валентина Єміць, з якою згодні 36 людей.

Третє місце розділили петиції за легалізацію проституції, що набрала 33 голоси і за одностатеві шлюби, які поки залишаються в меншості (9 голосів).

Лідерами безглуздих пропозицій, на нашу думку, стали дві петиції одного чоловіка. Перша – "Розподіл всього по статі", де автор, звертаючись до досвіду стародавньої Греції, вимагає відмінити поняття чоловічого і жіночого одягу. Мовляв, для того, аби всі ми стали рівними, нам необхідно відрізнятися тільки статевими ознаками. Мабуть, автор не чув про стиль "Унісекс".

Друге звернення "Заборона собак". Чоловік пояснює свою позицію дуже просто: "Заборонити собак в Україні через те, що вони кусають мирних невинних людей. Вони не собаки, а чистокровні вовки". Петиція викликала негативну реакцію в соціальних мережах.

Нагадаємо, що для того, аби Президент особисто переглянув пропозицію, вона повинна набрати 25 тисяч підписів за 92 дні.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram