Бездипломного заступника Кличка звільнили
Загрузка плеера...

Мер Києва Віталій Кличко звільнив свого заступника, у якого знайшли підроблений диплом. Першими про проблеми з освітою у заступника міського голови Володимира Бондаренка повідомили журналісти. На початку травня медійники провели розслідування, у ході якого встановили, що Бондаренко не навчався у виші, який вказав у своїй анкеті.

Віталій Кличко зазначив, що Бондаренко був переведений до КМДА з іншої посади. У червні міський голова підписав указ про відсторонення заступника від посади, згодом сам Бондаренко написав заяву про звільнення. Кличко погодив цей документ.

У Генеральній прокуратурі повідомили, що 31 серпня Бондаренкові оголосили підозру у використанні підробленого диплому. Звільнений чиновник відмовився давати свідчення, посилаючись на свої конституційні права.

Нагадаємо, 32-річний чиновник вже 10 років працює у команді мера столиці. Він повідомляв, ніби отримав юридичну освіту у Львівському університеті. У виші спростували цю заяву і запевнили, що не видавали диплом такому студентові. Кілька тижнів тому стало відомо, що Володимир Бондаренко у період, коли його було відсторонено від виконання професійних обов'язків, отримав 20 тисяч гривень заробітної плати.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram