МОЗ звинуватили в провалі закупівель медпрепаратів
Загрузка плеера...

У Рахунковій палаті заявили про провал закупівлі ліків через міжнародні організації. Тут повідомили, що сьогодні у лікарнях та на складах підприємства "Укрвакцина" зберігають велику кількість прострочених препаратів. Вартість цих медикаментів сягає десятків мільйонів гривень. У цій ситуації звинувачують Міністерство охорони здоров'я, яке не змогло організувати цей процес. У Рахунковій палаті заявили, що матеріали аудиту передадуть правоохоронцям.

Тим часом в уряді озвучили строки запуску Національного агентства з питань закупівлі лікарських препаратів. Зареєструвати організацію як юридичну особу планують до кінця вересня – через місяць. Перед цим треба розробити наказ про створення такого агентства та затвердити уставні документи.

Ще через три місяці – до кінця року – потрібно звершити підбір і навчання працівників і шляхом конкурсу обрати голову організації. До 2018 також необхідно завершити забезпечення нової структури матеріальними ресурсами. Такі терміни передбачено розпорядженням Кабінету Міністрів.

За планами уряду, впродовж року після створення організація буде займатись лише пілотними закупівлями для науково-дослідних установ. Через зобов'язання перед міжнародними організаціями, які постачають медпрепарати в Україну, організація не зможе почати повноцінно працювати раніше.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram