Експерти розповіли про ціну на автогаз у вересні
Загрузка плеера...

Ціна на автогаз в Україні поступово знизиться. За словами експертів, якщо наприкінці липня нестача ресурсів склала близько третини від щомісячного споживання, то у серпні вона скоротилася до 20%.

Геннадій Рябцев, експерт з питань енергетики:

"Нестачу ресурсів буде подолано десь наприкінці другої декади вересня. При цьому ціни скоріше за все будуть до кінця вересня, якщо не 12 гривень за літр, то близькі до них. Адже жодному трейдеру не вигідно втримувати той рівень цін, який звернув на себе увагу центральних органів виконавчої влади. Зокрема – Кабінету міністрів України і прем’єра, який в звичній для себе формі грюкнув кулаком по столу і надав доручення Антимонопольному комітету розібратися з цінами. Нажаль, прем’єр-міністр України відповідно до Конституції не має права надавати доручення АМКУ, а антимонопольний комітет не має жодного стосунку до цінового регулювання".

Ціни на скраплений газ вже не повернуться до попереднього рівня

Отже, навіть якщо прогнози про зниження вартості палива справдяться, ціни на скраплений газ вже не повернуться до попереднього рівня.

Вартість скрапленого газу в Україні останнім часом б’є усі рекорди

Нагадаємо, ціна на скраплений газ в Україні останнім часом б’є усі рекорди. Лише за минулі вихідні паливо подорожчало на півтори-дві гривні за літр. На деяких заправках вартість автогазу сягнула17 гривень за літр.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram