Нестор Шуфрич взяв сина на поруки
Загрузка плеера...

Шевченківський райсуд Києва обрав запобіжний захід Нестору Шуфричу-молодшому, який 26 серпня збив чоловіка на пішохідному переході. Обвинувачення вимагало домашнього арешту підозрюваного, але адвокати змогли добитись взяття на поруки.

Поручителем став батько хлопця – народний депутат Нестор Шуфрич. Він приїхав на засідання разом з братом затриманого. Нардеп запевнив, що його син не тікатиме з країни. Депутат також пообіцяв, що Нестор-молодший буде співпрацювати зі слідством і надалі надавати допомогу потерпілому. Суддям нагадали, що молодший Шуфрич незабаром має стати батьком.

З огляду на це служителі Феміди погодились відпустити фігуранта справи на поруки. Втім, у прокуратурі рішенням суду незадоволені. Тут зазначають, що взяття родича на поруки народним депутатом може свідчити про конфлікт інтересів. Крім того, правоохоронці нагадали про тяжкий стан потерпілого. Сторона обвинувачення заявила, що оскаржить рішення. Апеляцію можна подати до 4 вересня.

Зазначимо, чоловік, який постраждав внаслідок ДТП, зараз перебуває у тяжкому стані. Він переніс уже дві операції, за його життя борються медики.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram