ЗМІ переживають за зарплату генпрокурора
Загрузка плеера...

Зарплата Юрія Луценка і співробітників Генеральної прокуратури викликала серйозний резонанс у ЗМІ. Причиною цього стало те, що Кабінет Міністрів встановив нові посадові оклади працівникам ГПУ.

Ставки працівникам відомства підвищили в середньому в 2-4 рази. Це стосується слідчих, старших слідчих, начальників департаментів та їх заступників, а також заступників військового прокурора. А от із заробітною платою генерального прокурора ЗМІ поки не визначились. Медійники розділились на два табори. Одна половина повідомляє про підвищення, а інша – про скорочення виплат.

Ті, хто повідомляє про зменшення виплат, стверджують, що зарплату голові ГПУ встановили у розмірі 37 тис. грн, тоді як раніше величина виплат становила більше 59 тис. грн (18,5 мінімальних зарплат). Таким чином, зменшення перевищує 22 тис. грн.

Інші медійники, що повідомляють про збільшення зарплати Луценка, посилаються на сайт "Наші гроші". Тут опублікували додаток до постанови Кабміну і розрахунки Міністерства соціальної політики, яке визначило нові норми оплати праці. Так, у документі, датованому травнем, дійсно вказано 37 тисяч окладу, а от у додатку від Мінсоцполітики підрахували, що з урахуванням премій і надбавок зарплата генерального прокурора може перевищити 165 тисяч.

Зазначимо, що очільник ГПУ Юрій Луценко поки не прокоментував інформацію про зміну окладу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram