Омелян пообіцяв лоукости у 2018 році
Загрузка плеера...

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що на лоукостери слід чекати вже в наступному році. Зокрема, міністр заявив, що через рік в Україні може з'явитись власна авіакомпанія, що здійснюватиме бюджетні перевезення всередині країни.

Омелян стверджує, що нова компанія буде приватною, її створять за рахунок українського та іноземного капіталу. Для того, щоб новостворена компанія почала працювати у 2018 році, зареєструвати її потрібно вже зараз.

Міністр також розповів про ірландський лоукостер Ryanair. У цьому році перевізник ще не почне працювати в Україні, а от у наступному, за словами Омеляна, точно з’являться бюджетні рейси з "Борисполя". Переговори з авіакомпанією ще не завершено. Голова Мінінфраструктури також нарікнув на штучні перешкоди, які завадили виходу лоукостера на український ринок. Міністр впевнений, що компанія мала всі можливості для запуску рейсів з Києва і Львова уже у вересні.

Нагадаємо, на початку липня ірландська компанія, яка планувала запустити рейси восени 2017 року, заявила, що не буде працювати в Україні. Причиною цього став конфлікт з керівництвом аеропорту "Бориспіль".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram