У кожній шостій школі Києва немає медпрацівників
Загрузка плеера...

Не всі школи столиці однаково готові до нового навчального року. Заступник міського голови Києва Микола Поворозник заявив, що у багатьох навчальних закладах є серйозні прогалини, пов'язані з охороною здоров'я учнів.

Школам бракує медичного персоналу, а медкабінети далеко не завжди забезпечені препаратами для надання першої допомоги. У Київській міській держадміністрації підрахували, що у 73 навчальних закладах взагалі немає кваліфікованих медпрацівників. Там, де такі кадри наявні, вони не завжди мають потрібний досвід, багато хто з медпрацівників працює не більше двох тижнів. Тобто проблеми має кожна шоста школа.

У КМДА порадили освітянам звернутись до районних поліклініка, аби звідти залучити лікарів, які могли б чергувати у навчальних закладах.

Під час колегії щодо підготовки до нового навчального року міський голова Віталій Кличко заявив, що цього року КМДА збільшила видатки на освіту, тепер вони становлять близько 11 млрд грн. Два мільярди з цих грошей було спрямовано на підготовку до нового навчального року та опалювального сезону.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram