День Незалежності в Сен-Тропе. Про що "гудять" соціальні мережі?
Загрузка плеера...

Соціальні мережі не втихають. Під приціл користувачів інтернету знову потрапляють політики. Цього разу радикал Сергій Рибалка був помічений під час відпочинку в Сен-Тропе. Фото політика викликали шквал коментарів у Facebook.

На фотографіях, зроблених 23 серпня, видно як глава комітету Верховної Ради з банківської діяльності знаходиться на яхті в компанії шести дівчат не першої свіжості. На скандальний матеріал відразу ж відреагував соратник Ляшка – Андрій Лозовий. Депутат заявив, що жінкам на яхті нібито домалювали целюліт. Мовляв, що ж ви принижуєте "Євене плем’я". І дійсно, як прокоментував блогер Серж Кулік: "Вы серьезно считаете, будь у соратника Ляшко такие деньги на аренду плавательного средства (а именно 60 тыс. евро) он взял бы таких мрачных баб?" Можливо, якраз на дівчат і не вистачило?

Отож зовнішність супутниць депутата обговорюють більше, ніж сам факт дорогого відпочинку напередодні Дня Незалежності.

"Мене взагалі не дивує те, що Рибалка на яхті в Сен-Тропе святкує День Незалежності, мене шокує вибір супутниць. Сиджу, дивлюся на їх фотки, і зрозуміти не можу в чому секрет успіху? Може, якась нова мода? Адже раніше на депутатських дівчаток було любо глянути", – пише на своїй сторінці журналістка Ярослава Коба.

Поки тривали обговорення, з’явилися нові факти. Виявилося, що на яхті, крім Рибалки, було ще двоє чоловіків. На нових фотографіях супутники і супутниці нардепа готуються покататися на водних мотоциклах, а потім зійти на берег на брендованих моторних човнах.

Втім, скільки б людей не було на фото, і що б вони не робили, це вже викликало резонанс. Сергію Рибалці залишається прикритися легендою соціально відповідального депутата, який вивіз на прогулянку наркоманок із реабілітаційного центру. А чоловіки на фото, певно, наглядачі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram