У НАЗК незадоволені головою "Укравтодору"
Загрузка плеера...

Національна агенція з питань запобігання корупції винесла припис щодо керівника "Укравтодору" Славоміра Новака. У НАЗК встановили, що поляк порушив вимоги законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Крім того, тут мають претензії і до етичності поведінки голови Держагентства автомобільних доріг. Ці факти було виявлено під час позапланової перевірки "Укравтодору". Прес-служба НАЗК не стала уточнювати, чим саме завинив Славомір Новак. Тут лишень повідомили, що знайшли порушення 12-ої та 16-ої статей закону "Про запобігання корупції".

У цих пунктах визначено повноваження Національного агентства з питань запобігання корупції та правила розробки антикорупційних програм. Зазначимо, що за законом У НАЗК тепер повинні отримати письмове пояснення від посадовця.

Славомір Новак контролює три приватні компанії у Польщі. У декларації очільника "Укравтодору" зазначено, що разом з дружиною він володіє двома квартирами та двома автомобілями. На початку серпня стало відомо, що поляк отримує 900% премій і надбавок до зарплати. Згодом Новак пояснив, що сприймає зарплату як інвестицію. Голова Держагенства автодоріг додав, що його посадовий оклад становить 13 тис. грн, а середня зарплата, таким чином, – близько 100 тисяч.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram