Димінський знову не з'явився на допит
Загрузка плеера...

Петро Димінський знову не з'явився до Головного слідчого управління Нацполіції, проігнорувавши друге запрошення правоохоронців. У поліції стверджують, що неодноразово запрошували власника футбольного клубу "Карпати". Адвокат бізнесмена з цим твердженням не погоджується. Юрист запевняє, що його підзахисний не отримував повістки з викликом на допит. У відповідь на це правоохоронці заперечили, що можуть здійснювати виклик не лише поштою, і запевнили, що процедуру було виконано.

Зазначимо, що адвокат Димінського, вірогідно, не контактує з ним. На запитання про те, коли бізнесмен повернеться до України, юрист відповів, що зможе пояснити ситуацію, коли матиме зв'язок з підзахисним. Коментувати ситуацію адвокат відмовився.

Нагадаємо, 18 серпня автомобіль Димінського потрапив у ДТП. Машина врізалась в інше авто. Жінка, яка перебувала за кермом, загинула. Охоронець бізнесмена заявив, що у той момент саме він був за кермом, проте родичі загиблої впевнені, що машиною керував сам Димінський. Через кілька днів власник ФК "Карпати" покинув країну. Він полетів у Швейцарію на лікування. Медики з приватної клініки відмовились від коментарів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram