Меру Ірпеня не змогли повідомити про підозру
Загрузка плеера...

Прокуратура Київської області розслідує розкрадання бюджетних коштів та незаконне відчуження території в Ірпені. До цього причетні мер міста, його заступник та кілька посадовців міської ради. Поки що правоохоронці вручили повідомлення підозру лише заступнику міського голови – Дмитрові Христюку.

У цей час мер Ірпеня був відсутній на робочому місці, і з ним силовики не змогли поспілкуватись. До прокуратури градоначальник також не з'явився. У слідчому управлінні повідомили, що тепер мер міста Володимир Карплюк повинен прийти до них 31 серпня. Якщо він цього не зробить, прокурори обіцяють звернутись до суду для застосування примусу.

Чиновників Ірпінської міськради, окрім розтрати, підозрюють у створенні злочинної організації, фіктивному підприємництві, підробленні документів та незаконному поводженні зі зброєю.

Нагадаємо, мер міста Володимир Карплюк у 2015 році відзначився тим, що задекларував 67 квартир. Згодом нерухомість зникла з декларації політика, зараз у власності його родини 15 квартир, 20 земельних ділянок і чотири будинки. Крім того, на початку року Володимир Карплюк задекларував пам'ятник тарасові Шевченку, встановлений у місті.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram