Залізниця прийматиме менше пасажирів
Загрузка плеера...

Скоро дістати залізничний квиток у потрібному напрямку стане ще складніше. Справа в тому, що "Укрзалізниця" вирішила скоротити обсяг пасажирських перевезень. Про це повідомили ЗМІ з посиланням на фінансовий план компанії.

Перевізник планує зменшити пасажиропотік приблизно на 7,5 млн осіб. Кількість пасажирських поїздів, відповідно, також буде скорочено. В першу чергу зміни торкнуться потягів міжнародного сполучення, тут обіг пасажирів має зменшитись на 14%. Не пощастить і тим, хто користується електричками – приміські напрямки планують скоротити на 7%. Залізничний монополіст вважає, що це не стане проблемою, адже люди можуть перейти на альтернативний вид транспорту. Тих людей, які користуються потягами внутрішньодержавного сполучення, зміни майже не торкнуться. Щоправда, є і хороша новина: перевізник не планує підвищувати вартість пасажирських квитків.

Одночасно в "Укрзалізниці" хочуть збільшити інтенсивність вантажних перевезень. Справа в тому, що такий напрям роботи приносить перевізнику левову частку доходів, тоді як прибуток від обслуговування пасажирів не становить і десятої частини від заробітку компанії.

Акціонерне товариство запланувало також скорочення штату – роботу можуть втратити більше 14 тис. осіб. Зазначимо, що видатки на утримання співробітників при цьому не зменшились – для цього передбачено вдвічі більше грошей, ніж минулого року.

Фінансовий план "Укрзалізниці" було передано для затвердження Кабінетом Міністрів. Остаточне урядове рішення з цього приводу наразі не оголошено.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram