Дослідники порахували ботів на сторінці Порошенка
Загрузка плеера...

Дослідники підрахували, скільки дописів на сторінці Порошенка у Facebook залишено справжніми людьми, а скільки – ботами. Своєрідну статистику оприлюднила міжнародна аналітична платформа VoxUkraine.

Ботів (несправжніх користувачів соцмережі) вираховували за кількома критеріями. Це активність коментування (до групи ризику віднесли тих, хто залишив більше 30 дописів), співвідношення особистих публікацій і репостів, а також – інформація анкети.

Аналітики дійшли висновку, що більшість користувачів, які за час президенства Порошенка коментували його публікації – реальні люди (більше 77 тисяч осіб). Кількість встановлених ботів значно менша – близько 1,5 тисяч. Проте, як зазначили у VoxUkraine, ця незначна частина юзерів дуже активна: кожен шостий допис зроблено з фейкового акаунту. Дослідники зазначили, що переважну більшість ботів можна назвати нейтральною. Кількість акаунтів із суто негативним і суто позитивним настроєм – так звані "зрадофіли" і "порохоботи" – приблизно однакова.

Зазначимо, ботами можуть бути як реальні люди, які пишуть від імені вигаданих осіб, так і програми. За результатами дослідження виявилось, що найбільш активно ботів використовували у 2014 році.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram