НАБУ розслідує газові оборудки братів Дубневичів
Загрузка плеера...

Солом'янський райсуд Києва дозволив детективам НАБУ вилучити ряд документів, які зберігає Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг. Ці папери необхідні для розслідування порушень на Новояворівській ТЕЦ. У Національному антикорупційному бюро вважають, що компанії, у власності яких перебуває теплоелектроцентраль, привласнювали гроші, маніпулюючи пільгами на паливо.

Мова про два приватних підприємства – "Енергія-Новояворівськ" та "Енергія-Новий Розділ", кінцевими бенефіціарами обох об'єктів є брати Богдан і Ярослав Дубневичі, народні депутати з "Блоку Петра Порошенка".

Ці дві компанії купляли газ за пільговою ціною (така можливість передбачена "Нафтогазом" для теплозабезпечення населення). Проте блакитне паливо використовували з іншою метою – для виробництва електроенергії, яку потім продавали оптовим споживачам. За цією схемою фірми привласнювали газ впродовж 2013-2015 рр. На думку правоохоронців, приблизні збитки "Нафтогазу" становлять 775 млн грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram