Віце-президента Samsung засудили до 5 років тюрми
Загрузка плеера...

Суд Південної Кореї засудив віце-президента і фактичного голову компанії Samsung Electronics Лі Чже Єна до п'яти років позбавлення волі. Служителі Феміди визнали його винним у хабарництві, розтраті та інших злочинах, що пов'язані з екс-президентом країни Пак Кин Хе.

Зокрема, у суді було доведено причетність керівника Samsung до дачі хабара в розмірі понад 6 мільйонів доларів, а також в розкраданнях, приховуванні активів за кордоном і неправдивому свідченні.

Звинувачення просило для Лі Чже Єна покарання у вигляді 12 років позбавлення волі. Водночас представники захисту після оголошення вироку висловили впевненість у тому, що рішення суду буде скасоване.

Експерти вже відреагували на вирок, зазначивши, що він може стати серйозним ударом для Samsung Electronics – одного з найбільших світових виробників чіпів пам'яті та смартфонів.

Нагадаємо, що Лі Чже Єн перебуває під арештом із лютого 2017 року. Його взяли під варту після звинувачень у причетності до корупційних схем подруги президента Південної Кореї Чхве Сун Сіль.

За інформацією слідства, президенту і її подрузі вдалося отримати від компанії Samsung майже 120 мільйонів доларів.

Правоохоронці вважають, що Лі Чже Єн давав хабарі з розрахунку на підтримку влади у безперешкодному отриманні контролю над корпорацією у випадку смерті свого батька Лі Кун Хі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram