Колосальні премії Мінюсту обмежили після розголосу
Загрузка плеера...

Опублікована у ЗМІ інформація про надвисокі премії, які отримали у червні працівники Мінюсту, спричинила резонанс у Кабінеті Міністрів. На засіданні уряду вирішили накласти обмеження на розмір винагороди, яку отримують державні виконавці.

У червні 8 посадовців Міністерства юстиції отримали премії, що перевищують 900 тис. грн. Найбільший розмір винагороди "перевалив" за 7 млн грн. У міністерстві пояснили, що отримані чиновниками кошти – це відсоток від суми стягненої заборгованості. Цю систему винагород у минулому році запровадив Кабмін. Те, що розмір виплати залежить від величини повернутих державі активів, мало стимулювати державних виконавців працювати активніше.

Після того, яке набула розголосу інформація про виплату 23 мільйонів восьми особам, урядовці визнали, що винагорода буває надто високою. Відтепер максимально можлива виплата становить 200 прожиткових мінімумів (308 тисяч гривень). Система стимулюючої "необмеженої" винагороди державних виконавців функціонувала впродовж 9 місяців.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram