Генерала поліції викрили в хабарництві
Загрузка плеера...

Генеральна прокуратура спільно з представниками інших правоохоронних органів затримала за підозрою в одержанні хабара начальника департаменту Державної служби охорони, заслуженого юриста України, генерала третього рангу Сергія Будника.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook генпрокурор Юрій Луценко.

Він зазначив, що спецслужби затримали хабарника під час отримання грошей у сумі 96 тисяч гривень. Кошти чиновник отримував через посередника. Водночас правоохоронцям вдалося задокументувати факти неодноразового отримання генералом неправомірної вигоди. Щомісяця він вимагав крім офіційних платежів понад 80 тисяч за надання послуг із фізичної охорони. Загалом із червня поточного року Будник встиг отримати понад 170 тисяч гривень.

Нагадаємо, що затриманий у 2008-2010 працював заступником начальника Департаменту ДАІ, із 2010 по 2014 був начальником Центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС України.

На посаду виконувача обов'язків начальника департаменту Державної служби охорони Будника призначили у жовтні 2014 року.

Деякі активісти нагадують, що у той час, коли Юрій Луценко очолював МВС, Будник був його прямим підлеглим і ще тоді засвітився в деяких корупційних схемах. Зокрема, він начебто причетний до привласнення державної землі під приватні штрафмайданчики. У багатьох експертів виникають питання з приводу того, чому такого цінного кадра саме зараз вирішили "злити".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram