Резонансна ДТП обростає новими подробицями
Загрузка плеера...

Бізнесмена, власника футбольного клубу "Карпати" Петра Димінського викликали на допит у справі про смертельну дорожньо-транспортну пригоду, де фігурує його автомобіль. У чоловіка планують взяти зразки ДНК, щоб порівняти із тими, які слідчі вилучили з подушки безпеки на місці аварії.

Напередодні народний депутат Антон Геращенко заявив, що Димінський залишив межі України, вилетівши увечері 22 серпня чартерним літаком зі Львова до Женеви.

За словами парламентарія, слідство у справі про ДТП, в якій загинула дівчина, отримало неспростовні докази, що за кермом автомобіля перебував не охоронець Димінського. 43-річний Андрій Борщ взяв провину за смертельну пригоду на себе, хоча родичі загиблої стверджують, що за кермом злощасного "Мерседеса" був саме Димінський.

Обізнані джерела стверджують, що неймовірна активність правоохоронців довкола всього цього скандалу з ДТП зовсім не випадкова. Начебто Димінському деякі представники чинної влади давно наполегливо пропонують продати телеканал ZIK, однак бізнесмен до останнього часу не погоджувався. Тож цілком можливо, що справу про резонансну аварію з часом "замнуть" в обмін на активи доволі привабливого ЗМІ.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram