Реінкарнація Леніна: вождь став митрополитом
Загрузка плеера...

У Житомирі знайшли вцілілого під час "ленінопаду" Ілліча. Вождь пішов у глибоке підпілля і почав маскуватись.

Поряд зі Свято-Михайлівським собором у Житомирі нещодавно встановили пам’ятник Іванові Огієнку – науковцеві, громадському діячеві і митрополиту. Церковне ім’я Огієнка – Іларіон. Проте скульптурне зображення видатного діяча суттєво відрізняється від його портретів. Обличчя митрополита дуже нагадує риси "вождя пролетаріату". Подібність відзначив художник Олександор Ройтбурд. На своїй сторінці у Facebook він виклав фото пам’ятника і додав, що "Ленін воцерковився". У Житомирі ажіотаж навколо скульптури поки не прокоментували.

Пам’ятник Леніну вже не вперше маскується під іншу особистість. Два роки тому у Черкасах місцеві активісти зробили з Ілліча козака. А в Одесі, наприклад, вождя перетворили на персонажа "Зоряних війн" Дарта Вейдера. Це, до речі, перший у світі пам’ятник владиці ситхів. У голові скульптури розміщено wi-fi роутер.

Минулого тижня Володимир В'ятрович, що очолює Інститут національної пам'яті, заявив про офіційне завершення "ленінопаду". В'ятрович зазначив, що в Україні знесено 1320 пам’ятників і запевнив, що жодного офіційного вождя в Україні не залишилось.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram