Влада обіцяє реформи у новому навчальному році
Загрузка плеера...

Вже через тиждень після святкування Дня Незалежності розпочинається новий навчальний рік. Перший раз у перший клас підуть більше 408 тисяч дітлахів.

У Кабінеті Міністрів уже заявили, що для системи шкільної освіти новий період ознаменується рядом реформ. 15 серпня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про старт програми "Нова українська школа".

Це пілотний проект. У Міністерстві освіти пояснюють, що мова йде про зміну стандартів початкової освіти. Зокрема, діти не виконуватимуть домашні завдання, адже все необхідне малеча повинна буде засвоювати під час занять. Значну увагу планують приділити креативним формам навчання – ігровим, дослідницьким, експериментальним. Крім того, у Міносвіти обіцяють оновити і освітнє середовище – зокрема, облаштувати електронну платформу для поширення підручників і курсів. До пілотного проекту долучатимуть окремі навчальні заклади.

В уряді згадали і про проблеми дошкільнят. Прем'єр пообіцяв за три роки ліквідувати черги в дитячих садках. Зазначимо, що зараз на місце у дошкільних навчальних закладах чекають 65 тисяч дітей. За даними Держстату, за роки незалежності кількість дитсадків скоротилась майже на 40%. Щоправда, через демографічний спад співвідношення у відсотках не сильно змінилось. Зараз, як і в 1991, дошкільні навчальні заклади забезпечують потреби 55% малечі.

У Кабміні заявили, що впродовж 2017 року було створено майже 10 тисяч нових місць у садочках.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram