У Супрун кажуть про нові стандарти
Загрузка плеера...

Голова Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що тепер українські лікарі при призначенні медикаментів орієнтуватимуться на міжнародні протоколи. Супрун впевнена, що таким чином медики обиратимуть найбільш оптимальні препарати, а пацієнти отримають додатковий механізм контролю. Прес-служба МОЗу опублікувала відповідні рекомендації для лікарів. Очільниця відомства стверджує, що це наблизить українську медицину до світового рівня.

Одночасно у Міністерстві охорони здоров'я спростували резонансну інформацію про введення окремої плати за народження дитини. Тут пояснили, що у наступному році у рамках пілотного проекту деякі медичні установи отримуватимуть оплату безпосередньо з бюджету за кожні окремі пологи. Кошти перераховуватиме Національна служба здоров'я, проте для пацієнтів всі послуги залишаться безкоштовними – принаймні, офіційно.

Тим часом Всесвітня організація з охорони здоров'я забила на сполох через ситуацію на сході України. Тут підрахували, що зараз майже 4 мільйони громадян з цього регіону не мають доступу до нормальної медичної допомоги.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram