У Ростові-на-Дону будинки згоріли через підпал
Загрузка плеера...

Головне управління Міністерства з надзвичайних ситуацій РФ у Ростовській області заявило, що внаслідок масштабної пожежі в Ростові-на-Дону вогнем пошкоджено 107 будівель, із них 83 житлові будинки.

За медичною допомогою звернулося 36 осіб, 5 із них госпіталізовано, загиблих немає.

У МНС повідомили, що причиною пожежі був підпал. Займання сталося на звалищі за будинком в одному з провулків, де лежало побутове сміття, дошки та старі автопокришки. Через сильний вітер і щільну забудову полум'я поширилося дуже швидко в різні місця.

Як стверджують очевидці, трагедія сталася через погану роботу рятувальників, які приїхали десь за годину після виклику. Також повідомляється, що на вулиці не працювали пожежні гідранти, а коли вогонь сильно поширився, пожежники змушені були задіяти вертольоти.  

У всій Ростовській області запроваджено режим надзвичайної ситуації. За даними регіонального відділу Міністерства охорони здоров'я, концентрація шкідливих речовин у повітрі на місці пожежі перевищена і людям поки не можна перебувати в цьому районі.

Голова міської адміністрації Віталій Кушнарьов поінформував, що близько 470 осіб звернулися до влади із заявами по допомогу, із них 76 – діти. У місті відкрито пункт збору гуманітарної допомоги, куди приймають одяг для дорослих і дітей, засоби гігієни, постіль та інші речі для погорільців.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram