У Мінюсті пояснили колосальні виплати чиновникам
Загрузка плеера...

За два місяці кілька чиновників з Міністерства юстиції отримали більше ніж 23 млн грн. Такі результати оприлюднили ЗМІ з посиланням на відповідь з міністерства.

Зарплату і винагороду, що перевищує 900 тис. грн, було видано восьми посадовцям впродовж травня і червня. Серед щасливчиків – директор департаменту, його заступник, старший державний виконавець та п'ятеро головних державних виконавців. Мінімальна винагорода у цьому переліку становить близько 1 мільйона гривень, а максимальна – більше 7 мільйонів. Сума "гіперпремій" за червень складає більше 17 млн грн.

Згодом у Міністерстві юстиції пояснили такі скандально високі виплати. Тут повідомили, що така винагорода праці не завдає шкоди бюджету.

Справа в тому, що державні виконавці займаються стягненням грошей з боржників, отримуючи у якості винагороди частину від кожного такого стягнення. Прес-служба Мінюсту пояснила, що, за рішенням Кабміну, величина винагороди може становити 2% або менше від вартості майна боржника. У відомстві запевнили, що доходи їх працівників оподатковують за нормами закону.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram