Деталі "справи Клименка": купляв 92 кг золота
Загрузка плеера...

В інтерв'ю одному з українських видань Анатолій Матіос розповів про деякі деталі у так званій справі Клименка. Головний військовий прокурор України заявив про колосальні масштаби корупційних схем, що були основані на ухилянні від сплати податків.

Загальна величина збитків, завданих державі, становить 96 млрд грн (близько 12 млрд дол. за тодішнім курсом). Проте заробіток кожного окремого учасника схеми також вражає. Матіос навів у приклад колишнього керівника столичного управління податкової служби Олега Нізенка. За словами Анатолія Матіоса, екс-чиновник у день примудрявся купувати 92 кілограми золота. У чоловіка вилучили документи та цінні метали, проте сам корупціонер втік у Хорватію.

Загалом у справі Клименка оголошено про підозру 46 особам. Частина з них втекла закордон. Правоохоронці стверджують, що колишні чиновники замість 20% ПВД перелічували до бюджету лише 1,5% відсотки. 24 травня силовики провели масштабну операцію по затриманню 23 осіб, причетних до цієї справи. Більшість затриманих вийшла під заставу, майно підозрюваних арештували.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram