ТОП-10 історичних перлів Незалежної України
Загрузка плеера...

Минулого року до Дня Незалежності України телеканал NewsNetwork пропонував згадати сім найбільш резонансних та пам’ятних висловлювань вітчизняного політикуму. Минуло рівно 12 місяців, і до цих перлів додалися нові, не менш актуальні. Тож ми знову презентуємо рейтинг фраз нашої Незалежності, але цього разу – топ-десятку.

10 місце

Говорю: «батя, я стараюсь». Вот такой у нас разговор

На десятому місці - дружина президента-втікача Віктора Януковича Людмила, з якою колишній гарант на людях намагався не з'являтися. Чому - судіть самі: варто було Януковичу відбути "на Турцію", як його благовірна в розмові з журналістами видала "перл року".    

9 місце

Міст не був в аварійному стані. Але ми бачимо його стан. Вже він втомився.

Віталій Кличко і "втомлений" міст на дев’ятому щаблі. Шулявський шляхопровід був лише першим тривожним дзвіночком – після цього кияни почали виявляти по місту десятки об’єктів інфраструктури, які "втомилися". Слова мера одразу увійшли до народного розмовника.

8 місце

Немножко текст по-дебильному написан… Миша, все переписываем, у тебя скучное лицо, тебе никто денег не даст

На восьму сходинку перемістилася воістину легендарна фраза з відео невдалих дублів запису агітаційного ролика тоді ще кандидата в мери Харкова Михайла Добкіна. "Асистував" члену Партії регіонів його найближчий соратник і наступник на посту міського голови Геннадій Кернес.

7 місце

ПРОПАЛО ВСЕ… Нет, сначала поставьте, у меня не то на суфлере

Юлія Володимирівна Тимошенко і її слова "пропало все" посіли п'яте місце нашого рейтингу. Лідер "Батьківщини" всього-на-всього намагалася пояснити режисерові, що у неї немає телетексту, проте її висловлювання згодом неодноразово використовували для того, щоб описати економічну і політичну ситуацію в країні.

6 місце

Ні вам, ні мені ваш диплом не потрібен

Шостий рядок дістався ще одному свіжому висловлюванню. Прем’єр Володимир Гройсман дав об’єктивну оцінку вітчизняній системі освіти, чесно зізнавшись, що користі від диплому рівно стільки, як від субсидій.

5 місце

П’ятим став Віктор Андрійович Ющенко, який під час теледебатів з Віктором Януковичем на питання про те, хто його фінансує, заявив: "Ці руки нічого не крали". На жаль, після провального президентства Ющенка ці слова стали використовувати виключно як глузування.

4 місце

Нельзя быть безвидповидальными перед своими людьми. Тому я призываю вас… да пошли вы… призываю вас

Микола Янович Азаров свого часу послав український парламент далеко і надовго, а зараз опинився на четвертому рядку нашого рейтингу. Його "крик душі" прозвучав під час прийняття державного бюджету на 2007 рік.

3 місце

Враховуючи те, що ціни на продукти харчування і в Німеччині, і в Україні приблизно однакові, якщо вони їдять менше - не тому, що вони не мають можливості, просто в них культура така – звичайно, вони витрачають менше.

Міністр соціальної політики Андрій Рева прямо сказав українцям: "Ви надто багато їсте". На що українці сказали Андрію Реві все, що про нього думають. Безсовісна заява чиновника увійшла до топ-трійки.

2 місце

Якщо куля в лоб, то куля в лоб… але чесно, справедливо і сміливо!

Фраза, завдяки якій Арсеній Петрович Яценюк отримав одне зі своїх численних прізвиськ, залишилася на другому місці. Замість "кулі в лоб" Яценюк отримав можливість вкрасти у країни близько двох мільярдів доларів і стати, мабуть, найгіршим прем'єр-міністром в її історії. Ось так "справедливо" і "сміливо" все вийшло...

1 місце

Безумовним переможцем рейтингу другий рік поспіль стає перший президент незалежної України Леонід Макарович Кравчук. Його слова "Маємо те, що маємо" стали загальнонаціональним девізом. І тут нічого не вдієш: які б перипетії не переживав наш народ за 26 років - всї їх можна описати саме цією фразою.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram