Українські суди саботують справи НАБУ і САП
Загрузка плеера...

Українські суди повністю саботують ті справи, які передає Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Про це заявив директор НАБУ Артем Ситник.

За його словами, справи місяцями не слухаються в судах. Із майже вісімдесяти справ, які НАБУ та САП розслідували і скерували до суду, розгляд кожної четвертої досі ще не почали. Наразі є лише поодинокі вироки, і більшість із них стосуються другорядних учасників корупційних схем.

Ситник також наголосив, що єдиний вихід із цієї ситуації – це створення Антикорупційного суду, про що вже неодноразово говорилося на різних рівнях. Чиновник вважає, що вже цієї осені остаточно стане зрозуміло, чи є у влади політична воля створити відповідний судовий орган.

Директор НАБУ також зауважив, що нинішні судді бояться виносити виправдальні вироки, а тактика затягування справ додатково б'є по репутації борців із корупцією. Ситник упевнений, що на суддів здійснюється тиск, щоб вони навмисно гальмували розгляд справ, переданих НАБУ і САП.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram