Мінюст спростовує заяви про знущання у Одеському СІЗО
Загрузка плеера...

У Міністерстві юстиції спростовують повідомлення про побиття та знущання над утримуваними в Одеському СІЗО, де 17 серпня ув'язнений жорстоко вбив співробітницю установи.

Незабаром капелан слідчого ізолятора повідомив, що працівники закладу розпочали масове покарання, влаштувавши побиття утримуваних. Після цього представник омбудсмена разом з працівниками прокуратури перевірили дотримання прав ув'язнених і виявили ознаки жорстокого поводження. Прокуратура Одеської області розпочала розслідування справи.

Втім, у Мінюсті (саме цій структурі підпорядковуються слідчі ізолятори) змалювали інакшу картину. Прес-секретар заступника міністра Юрій Маслак повідомив, що після викриття злочинця було проведено слідчі дії, і у в'язнів вилучили заборонені предмети. У Мінюсті запевняють, що інших дій правоохоронці не вчиняли, а самі утримувані також не скаржились на фізичне насильство.

Зазначимо, що у СІЗО на час розслідування утримують осіб, яких підозрюють у здійсненні кримінальних правопорушень. Згодом суд вирішує, винна людина чи ні.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram