Опалювальний сезон може зірватись через міністерство
Загрузка плеера...

У "Нафтогазі" стверджують, що успішність старту нового опалювального сезону залежить від Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Справа в тому, що в уряді повинні визначити, які ціни на газ для населення будуть встановлені у зимовий період. Укласти договори з теплопостачальними організаціями без рішення міністерства буде неможливо.

У "Нафтогазі" вже нагадували, що урядовці мали оприлюднити нові тарифи до початку липня. Саме в цей період починають укладати контракти. В акціонерній компанії зазначили, що зволікання загрожує затримками поставок і навіть зривом опалювального сезону.

"Нафтогаз" вже звернувся до Міністерства енергетики і вугільної промисловості з проханням якнайшвидше визначити ціни на газ, адже до початку опалювального сезону ще потрібно підписати близько тисячі договорів.

Нагадаємо, у березні Кабінет Міністрів ухвалив постанову, за якою вартість газу визначає Міненерговугілля на основі показників імпорту. Уряд корегуватиме ціну на паливо двічі на рік. Тарифи змінюватимуть 1 квітня та 1 жовтня.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram