Углаву також можуть позбавити громадянства
Загрузка плеера...

Перший заступник голови Національного антикорупційного бюро Гізо Углава може бути позбавлений українського громадянства, як і Міхеїл Саакашвілі. Про це в інтерв'ю сказав директор НАБУ Артем Ситник.

За його словами, стосовно Углави зареєстровані кримінальні проводження і проводяться перевірки, зокрема й щодо його громадянства. Однак коментувати питання громадянства Ситник не захотів, зауваживши, що це не сфера компетентності його органу, а насправді питання необхідно ставити Адміністрації Президента, яка за одну ніч дає громадянство і за одну ніч його позбавляє.

Водночас директор НАБУ додав, що оцінює людей за тим, що вони зробили для України, назвавши роботу Углави ефективною з демонстрацією "хороших результатів".

Крім того, Ситник вважає смішними заяви окремих політичних діячів, що насправді діями бюро нібито керує Углава, а не він.

Нагадаємо, окремі експерти вже давно стверджують, що між Ситником та Углавою начебто виник конфлікт і директор НАБУ намагається прибрати свого заступника з посади. До того ж практично всі основні так звані грузинські реформатори вже не перебувають на державній службі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram