Гройсман розповів, хто є ворогом
Загрузка плеера...

За словами прем'єр міністра, Президент України вважає ворогами тих чиновників, які заважають бізнесу розвиватися.

Гройсман наголосив, що не закриватиме очі на зловживання чиновників та контролюючих структур. Прем'єр-міністр готовий очолити рух за очищення від зайвих контролюючих органів.

Гройсман закликав усіх міністрів провести наради з усіма структурами і "вправити всім мізки".

Володимир Гройсман, прем'єр-міністр України:

"Ми мали довгу розмову спільно з Президентом. Його позиція є однозначною: всі ті, хто будуть заважати розвиватися бізнесу, є ворогами. Це дуже важливо, коли ми об'єднуємося в цій боротьбі. Я мовчати з точки зору реакції на зловживання чиновників, монополістів, контролюючих структур, мовчати не збираюся. Я говорю це абсолютно відверто.

Якщо потрібно буде знести контролюючі структури або якісь інші структури, я очолю цей рух в країні.

Тому що нікому ніхто не дозволив стримувати розвиток нашої країни. Таке враження, що на здорове тіло нашої держави, яке має абсолютно всі можливості до динамічного розвитку, понавішували різні інфекції, які стримують цей розвиток.

Я наголошую на тому, що ми не маємо з цим миритися, друзі. Я закликаю всіх міністрів: запросіть усі свої структури, вправте їм мізки, всім… енергетикам, земельникам, будівельникам, поліцейським, податківцям, прокурорам, СБУшникам, бо люди про це відверто говорять сьогодні на місцях.

З цим потрібно поставити крапку".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram