Лічильниками обладнані дві третини будинків
Загрузка плеера...

На селекторній нараді щодо підготовки до опалювального сезону урядовці згадали про необхідність повного оснащення будинків лічильниками теплової енергії.

Віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко розповів про нинішній стан справ. За його словами, на сьогодні засобами обліку обладнані близько 70% будинків. При цьому рівень оснащення засобами обліку нерівномірний у різних регіонах. Найгірша ситуація на Донеччині, Луганщині і Тернопільщині.

Нагадаємо, наприкінці липня Петро Порошенко підписав закон про комерційний облік теплової енергії та водопостачання. Документ передбачає, що абсолютно всі об'єкти повинні бути обладнаними лічильниками. Мова про загальнобудинкові засоби обліку.

Встановити їх повинна компанія-постачальник, проте зроблять це на кошти споживачів. Відтак, людям доведеться оплачувати не лише ті ресурси, які вони фактично спожили, а й можливі втрати у мережі. Особливо тяжко доведеться тим. хто проживає у старих будинках.

Зазначимо, що рівень заборгованості населення зменшується. У Мінрегіонів заявили, що у 2017 році рівень розрахунку населення за житлово-комунальні послуги становить більше 100%.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram