"Бориспіль" готує масштабне розширення
Загрузка плеера...

Міжнародний аеропорт "Бориспіль" за наступні п’ять років планує реалізувати одразу кілька великих інфраструктурних проектів. Про це представникам засобів масової інформації заявив перший заступник директора летовища Євгеній Дихне.

Законсервований термінал "F" відкривати не збираються. Натомість буде збільшено пропускну здатність основного міжнародного терміналу "D". Це стане можливим завдяки спорудженню восьми додаткових виходів, обладнаних стаціонарними авіамостами. Загалом галерея аеропорту збільшиться на 375 метрів, а обслуговувати "Бориспіль" зможе не 6 тисяч пасажирів на годину, як зараз, а одразу 10 тисяч.

Ще один пріоритетний проект – реконструкція льотної зони номер 2. Вона була введена в експлуатацію ще у 1971 році і наразі є деградованою без можливості відновлення. Необхідне будівництво нової злітно-посадкової смуги, адже зі зростанням пасажиропотоку вже через п’ять років єдина ЗПС не зможе витримувати навантаження.

Нарешті вирішено питання з паркінгом перед головним терміналом, який почали будувати ще перед "Євро-2012". Перша черга, з місцями для 1 тисячі автомобілів, має бути готова до літа наступного року. Загальна сума коштів, необхідних на реалізацію усіх запланованих проектів, складає близько 14 мільярдів гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram