Ассанж приховав інформацію про війну в Україні
Загрузка плеера...

Видання Foreign Policy повідомляє про те, що у 2016 році творець сайту WikiLeaks Джуліан Ассанж відмовився оприлюднити величезний масив даних щодо агресії Росії проти України. Журналісти стверджують, що у розпорядженні австралійця було 68 гігабайт документів, що проливають світло на злочинну діяльність Кремля, але Ассанж вирішив їх приховати. Пізніше архів опублікували інші ресурси, але цей факт, по суті, залишився без уваги громадськості.

Прихильність опального Інтернет-активіста до Росії зрозуміла: в той час як у США йому загрожує 35 років тюрми чи навіть смертна кара, режим Путіна вважає Ассанжа ледь не героєм та пропонує нагородити його Нобелівською премією миру. Газета Die Presse прямо звинувачувала WikiLeaks у вибірковості оприлюднення витоків інформації і узгодженні діяльності сайту з російською владою.

Нагадаємо, що Джуліан Ассанж наразі переховується від британських органів правосуддя у лондонському посольстві Еквадору. У Швеції його підозрюють у вчиненні злочинів сексуального характеру.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram