Українці на виїзді розписали мирові
Загрузка плеера...

Вирішення питання щодо виходу до групового етапу Ліги Європи обидва українські клуби відклали до Дня Незалежності. "Олександрія" та "Динамо" привезли додому дві цілковито різні за настроєм нічиї. Підопічні Володимира Шарана обмінялися голами з білоруським "БАТЕ" та суттєво підвищили шанси на історичний успіх. А кияни так і не змогли розпечатати ворота "Марітіму", та ще й залишилися без ключового захисника.

На "Борисов-Арені" господарі вийшли вперед вже на 8-ій хвилині зустрічі. Мірко Іваничу вдався більярдний удар в кут воріт. "Олександрія" не знітилася і досить швидко відігралася. Євгена Банаду залишили одного ледь у воротарському майданчику, і українець легко розстріляв ворота "БАТЕ". Комфортний для гостей рахунок зберігся до фінального свистка. У Білорусі слабку гру, продемонстровану місцевою командою, пояснили недооцінкою суперника.

Київське "Динамо" все ще не оговталося після ганьби у Берні. "Біло-сині" знову провели єврокубковий поєдинок значно нижче свого рівня. Цього разу у команди Олександра Хацкевича принаймні були моменти, але реалізація кульгає на обидві ноги. Наприкінці матчу сталася найбільша неприємність – Євген Хачеріді отримав суперечливу другу жовту картку і у Києві не зіграє. Замінити його білоруському наставнику буде важко.

Нуль в графі "забиті м’ячі" можна списувати на жахливий стан газону та виснажливо довгий переліт на Мадейру. Але через тиждень, у національне свято, такі виправдання нікого не цікавитимуть.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram