Київ пасе задніх у британському рейтингу
Загрузка плеера...

Столиця України опинилась у хвості рейтингу британського журналу The Economist, який щороку визначає найкомфортніші міста для життя. Київ увійшов у десятку найгірших населених пунктів, посівши 131 місце із 140. Поряд розташувались міста із Лівії, Камеруну, Нігерії, Пакистану та Алжиру. Найменш придатним для життя визнано сирійський Дамаск.

Очолили рейтинг міста з Австралії, Австрії і Канади (Мельбурн, Відень і Ванкувер). Головними критеріями оцінювання були рівень освіти, культури та охорони здоров'я; розглядали також розвиток інфраструктури та стан навколишнього середовища.

На думку аналітиків видання, українська столиця стрімко втрачає свої позиції через економічні проблеми і бойові дії на сході України. За останні п'ять років Київ скотився більше ніж на 20 пунктів у рейтингу.

Зазначимо, що посол Великобританії в Україні Джудіт Гоф не погодилась з думкою своїх співвітчизників. У своєму twitter вона визнала, що ситуація в Україні досить проблемна, проте додала, що Київ, на її думку, не втрачає позиції, а розвивається.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram