Насіров подав позов до Європейського суду
Загрузка плеера...

Відсторонений голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров подав позов у Європейський суд з прав людини щодо законності затримання детективами Національного антикорупційного бюро.

Про це повідомив сам Насіров на сторінці у мережі Facebook. За його словами, суд уже прийняв скаргу до розгляду. У самому документі міститься доказова база, яка свідчить про незаконність затримання, незаконні дії під час обрання запобіжного заходу в суді, тиск на правоохоронців, незаконне позбавлення волі тощо.

Відсторонений голова ДФС додав, що за його повідомленнями Генеральна прокуратура України відкрила низку кримінальних справ стосовно незаконних дій детективів НАБУ, прокурорів САП та суддів.

Нагадаємо, що 28 липня Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершила розслідування кримінального провадження стосовно Насірова. Йому інкримінують зловживання владою або службовим становищем у справі про розстрочення податкових боргів підприємствам, пов'язаним із народним депутатом Олександром Онищенком.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram