Яценюк подався у медіамагнати
Загрузка плеера...

Колишній прем'єр-міністр Арсеній Яценюк став співвласником телеканалу Espreso.TV. Така інформація наявна у Державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Яценюк вказаний у складі засновників-кінцевих бенефіціарів компанії "Астра Фінанс", яка є власницею ТОВ "Голдбері", що, у свою чергу, виступає власником вказаного телеканалу.

Окрім екс-прем'єра, кінцевим бенефіціаром цього медіа є дружина глави МВС Інна Авакова і дружина народного депутата Миколи Княжицького – Лариса.

Прес-секретар Яценюка Ольга Лаппо в соцмережі Facebook підтвердила інформацію й додала, що політик придбав корпоративні права телеканалу за 3 млн 800 тис. грн.

Вона також зауважила, що угоду підписано 15 червня 2017 року, а інформація про попередній договір була відзначена в електронній декларації Яценюка за 2016 рік, яку він заповнював уже не перебуваючи на посаді прем'єр-міністра України.

Нагадаємо, що телеканал Espreso.TV створений восени 2013 року. Його засновниками виступили Лариса Княжицька та колишній головний редактор тижневика "Комментарии" Вадим Денисенко.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram