Черги за біометричними паспортами не зникнуть до кінця року
Загрузка плеера...

За результатами всеукраїнського моніторингу громадської думки, оформити закордонний біометричний паспорт до кінця року планує кожен десятий українець.

Михайло Пересунько, соціолог:

"Іще стільки ж – тобто, кожен десятий респондент вже має закордонний біометричний паспорт. Близько 5% планують оформлення біометричного паспорту впродовж найближчих декількох місяці. Іще невелика частина, 2,5%, вже подали документи на оформлення біометричного паспорту. Тобто, виходить так, що близько третини населення має достатньо конкретні плани на те, щоб у найближчий час скористатися "безвізом" і оформити цей документ, який дає можливість подорожувати".

Іще 26,9% українців відповіли, що хочуть оформити біометричний закордонний паспорт, але іще не визначилися – коли. А 39% опитаних відповіли, що взагалі не планують оформлювати такий документ. Також респондентам запропонували запитання, наскільки важливим для них особисто є лібералізація візового режиму з ЄС.

Михайло Пересунько, соціолог:

"Майже половина – 48,8% опитаних відповіли, що для них це  важливо або скоріш важливо. І протилежної думки дотримується приблизно стільки ж респондентів – 47,9%. Лише приблизно 3% опитаних не змогли визначитися з відповіддю на це запитання. Тобто, спостерігається така амбівалентність – частина суспільства все ж таки вбачає позитив у такому зближенні з Європейським союзом. Частина вважає це для себе неважливим".

Опитування проводилося Центром Соціальний моніторинг, Українським інститутом соціальних досліджень імені Яременка та Інститутом аналізу та прогнозування з 20 по 29-те липня у 24-х областях України, окрім окупованих територій. У дослідженні взяли участь 2030 респондентів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram