В Україні майже не борються з корупцією, - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

НАЗК змогло повністю перевірити лише 39 декларацій із понад мільйона наразі оприлюднених. Голова відомства Наталія Корчак під час брифінгу у Будинку уряду називала багато різних вражаючих на перший погляд цифр, які вона назвала результатами боротьби з корупцією за рік роботи агентства.

Журналісти телеканалу NewsNetwork поцікавилися у мешканців і гостей столиці їх думкою про ефективність роботи антикорупційних органів в Україні.

Людям було поставлено питання: "Наскільки ефективно в Україні зараз борються з корупцією?"

І ось які відповіді ми отримали.

Максим, гість із Білорусі:

"Я можу сказати трохи зі сторони. Я приїхав з Білорусі, і насправді таке враження, що нічого не змінилося. Майже нічого. Так, десь трохи щось стало краще, але все одно, коли я на власному досвіді все це відчув, то тут за голову можна братися".

Віктор, киянин:

"Почали боротися ефективно, а як буде далі, побачимо".

Сергій, киянин:

"Ніхто не бореться".

Тетяна, киянка:

"Неефективно".

В’ячеслав, киянин:

"Я не смотрю, не слежу за этим".

Сергій (Дойко), киянин:

"Сьогодні прочитав інформацію, що НАБУ не зупиняється, Ситник намагається довести справи до кінця, але щодо НАЗК, знову ж таки, почитав інформацію, що вони якесь переформатування намагаються зробити, удосконалювати систему електронного декларування. На мою думку, варто було б уже доводити ці справи до логічного завершення. Переформатування, вдосконалення – все це добре. З огляду на те, скільки грошей на це все йде, а це кошти не держави, не бюджету, а платників податків, то справи людей, які високо у владі, уже б мали стати на очі суспільству. Але у нас все не так швидко відбувається, як би хотілося. Я би побажав пришвидшити цей процес. А не робити вигляд, що ми працюємо, премії ми отримуємо, треба вже людям якусь конкретику. Бо якщо ще десь до півроку люди не будуть бачити результатів, вони можуть зневіритися. Тоді з 7-го місця на 1-ше, на яке піднялася Україна у рейтингу наявності корупції, ми можемо там і залишитися. Чого б дуже не хотілося".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram