Знову Манафорт: ГПУ розслідує справу проти НАБУ
Загрузка плеера...

Особа американського політтехнолога Пола Манафорта, який працював над політичною програмою Партії Регіонів, досі непокоїть українських правоохоронців. У ЗМІ повідомили, що тепер справу, пов'язану з Манафортом, розслідують у Генеральній прокуратурі, а не в антикорупційному бюро.

Медійники посилаються на народного депутата Андрія Деркача. Справа в тому, що раніше він направив заяву про вчинення кримінального правопорушення представниками НАБУ, які нібито здійснили втручання у виборчий процес у США. Крім того, у заяві борців з корупцією звинуватили у тому, що вони зашкодили репутації Манафорта, розголосивши таємницю слідства. На своїй сторінці у Facebook нардеп опублікував відповідь Генеральної прокуратури.

У ГПУ заявили, що розпочали кримінальне провадження за фактом розголосу даних досудового розслідування в антикорупційному бюро. Раніше директорові НАБУ Артему Ситнику за розголошення деталей розслідувань дорікав голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Зазначимо, що у прокуратурі спростували поширену медійниками інформацію про провадження щодо втручання у американські вибори. Втім, тут зазначили, що готові співпрацювати p з американськими колегами. У НАБУ також прокоментували заяву про розслідування і нагадали, що вони не розслідують справу Манафорта.

Нагадаємо, наприкінці липня президент США Дональд Трамп заявив про те, що Україна пробувала саботувати його передвиборчу кампанію.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram