У кількох водоймах знайдено збудників холери
Загрузка плеера...

У кількох водоймах України знайшли збудників холери. На початку місяця холерний вібріон виявили у Кривому Розі, потім з'явилась інформація про те, що небезпечні бактерії знайдено у Миколаєві, у пробах води з річки Інгул. Цей вібріон є найбільш небезпечним з усіх виявлених в Україні. Дослідники стверджують, що саме такий збудник наприкінці дев'яностих викликав епідемію у місті. Тоді хвороба забрала життя приблизно тридцяти людей.

Зараз міська влада Миколаєва заборонила купатися і ловити рибу у водоймах поблизу міста. Експерти почали досліджувати воду у інших водоймах – Південному Бузі та Дніпро-Бузькому лимані.

У кількох річках та озерах Волині також знайшли збудників небезпечної хвороби. Вібріон виявлено у Нововолинську та у озерах Луцького і Камінь-Каширського районів.

Зазначимо, що збудник холери у водоймах зберігає життя впродовж місяця. Одним з найперших симптомів є діарея. Хвороба дуже небезпечна і за відсутності вчасної медичної допомоги призводить до смерті. Найпершим засобом профілактики є дотримання правил гігієни: миття рук, термічна обробка продуктів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram