Логотип "Євробачення-2017" визнано найкращим
Загрузка плеера...

Логотип "Євробачення-2017", який свого часу викликав чимало критики, нарешті оцінили. Айдентику, тобто візуальну складову, яку розробили для пісенного змагання, відзначили на конкурсі Red Dot Award. Роботу дизайнерів визнали найкращою у категорії комунікаційного дизайну.

На цьому престижному міжнародному конкурсі щороку оцінюють роботи промислового та комунікаційного дизайну. У конкурсі взяли участь представники 50 держав. Загальна кількість робіт, поданих на конкурс, перевищила 8 тисяч. Креатив дизайнерів оцінювали 24 члени журі. Слоган пісенного конкурсу в Україні "Святкуй різноманітність" також отримав позитивну оцінку.

Нагадаємо, що за основу айдентики "Євробачення-2017" було взято традиційне українське намисто. Розмаїтість намистин, кожна з яких мала свою форму та візерунок, мала символізувати різноманіття талантів виконавців. У якості альтернативного дизайнерського рішення розглядали візуальний ряд з використанням петриківського розпису, який визнано нематеріальною спадщиною ЮНЕСКО.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram